אנחנו מוצאים את הביטחון ואת הערך במי שאנחנו,שאינו נמדד בקלוריות או בקילוגרמים ואת האומץ להשתחרר ממרדף הרזון והסבל המונח בצדו

אודות מרכז "שפת האכילה"

מרכז שפת האכילה הוקם כדי לתת מענה להתמודדות עם התנהגויות אכילה ותפישת הגוף באמצעות שינוי השפה. שפה המשמשת אותנו בדיאלוג עם עצמנו ועם האחר. מטרת המרכז היא להוביל שינוי בשיח האישי, חברתי ומקצועי בשפה.

 

מרכז "שפת האכילה" הוקם כדי לתת מענה לאנשים ששבעו ממרדף הרזון, ומהעיסוק האובססיבי בדיאטות ובמשקל. אל המרכז מגיעים אנשים המעוניינים לשבור את מעגל הדיאטות, להפסיק ליהנות מהצלחות קצרות טווח, ואז לסבול מכישלונות בלתי נמנעים.

 

במרכז "שפת האכילה" אנחנו מוצאים מחדש את מה שאיבדנו: שפת אכילה קשובה, כזו המעניקה שובע, בריאות והנאה מלאה. אנחנו מוצאים את הביטחון ואת הערך במי שאנחנו, שאינו נמדד בקלוריות או בקילוגרמים ואת האומץ להשתחרר ממרדף הרזון והסבל המונח בצדו.
 

בתהליך אנו משלבים כלים של פסיכולוגיה חיובית, קשיבות וקבלה. אנחנו לא נותנים תפריטים מגבילים, אלא מוצאים יחד את האכילה הבריאה: זו המורכבת לא רק מהאוכל וערכיו התזונתיים, אלא גם מערכים של הנאה והתענגות, ומתמקדים בלמידה של הקשב לגוף ולנפש, כי הם אלו המנחים אותנו מה טוב לנו לאכול, מתי, כמה ולמה.


איילת קלטר, מנהלת המרכז, הינה בעלת שנים ארוכות של ניסיון כתזונאית קלינית, שלאחריהן בחרה להתמחות בטיפול בהשמנה והתנהגויות אכילה ולטפל בדרך אחרת: דרך שמקבלת שאכילה בריאה היא אכילה משתנה, ללא רגשות אשם, המאפשרת אוכל מפנק ומענג. דרך המחבקת פעילות גופנית מתוך הנאה והתאמה לאופי הייחודי של כל אחד ואחד. אל איילת הצטרף צוות הלומד ומלווה אותה זה מספר שנים והשותף לראייה כי אנחנו יכולים לחיות באופן בריא, מתוך הקשבה לצרכים שלנו ומתוך התאמה לאופי הייחודי של כל אחד ואחד מאתנו.  

 

 

הצוות שלנו

אבישג לבקוביץ

דיאטנית קלינית, בעלת תואר במדעי התזונה BSc באוניברסיטה העברית בירושלים. בוגרת התוכנית הדו שנתית ללימודי תזונה משלימה וצמחי מרפא במכללת תמורות

רונית כץ

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, מאמנת מוסמכת (CCIL) מטעם לשכת המאמנים ובוגרת קורס טרילותרפיה בהנחיית ניסים אמון. מטפלת בהשמנה והתנהגויות אכילה תוך שימת דגש על גישות ממוקדות בריאות ורכישת שפת האכילה הקשובה

קרן שלזינגר

תרפיסטית באמנות Ma, מנחת קבוצות, מטפלת בהתנהגויות אכילה ותפיסת הגוף בגישת "שפת האכילה"

גלית אלדרוטי

דיאטנית קלינית, בעלת תואר במדעי התזונה BSc באוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני במנהל מערכות הבריאות MHA 

באוניברסיטת תל אביב

נעמה לבנת

יועצת חינוכית (M.A)

עובדת עם מתבגרים

ובהנחיית הורים 

מטפלת בהתנהגויות אכילה ודימוי גוף בגישת "שפת האכילה" 

עידית ברימברג

עובדת סוציאלית, מומחית בתחום הבריאות ומנחת קבוצות באמצעות "שפת האכילה״

ליהי בידרמן

דיאטנית קלינית M.Sc, מטפלת בהתנהגויות אכילה ודימוי גוף

נסיה מלכא

עו"ס (M.A), תרפיסטית גוף-נפש, מנחת סדנאות,

מדריכה של אנשי מקצוע בתחומי רווחה ובריאות הנפש ומטפלת ב"שפת האכילה"

רוני צור

דיאטנית קלינית וספורט, מנחת קבוצות

מטפלת בהשמנה והתנהגויות אכילה בגישת ״שפת האכילה״

אמירה שחף

מנחת קבוצות מוסמכת ומלווה תהליכים לשינוי בתפיסת הגוף.

המתמחה בסדנאות לבני נוער ואנשי חינוך בשפת האכילה.

תמר פור

דיאטנית קלינית וספורט,

מנחת קבוצות ומטפלת בהתנהגויות אכילה ותפיסת הגוף.

מרכז שפת האכילה, הברזל 38 תל אביב טלפון: 03-6481181 

צילומים באדיבות יורם אשהיים  //  בניית אתר: 5 אבנים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

© כל הזכויות שמורות לאיילת קלטר